Zasady Rezerwacji 

Zarezerwuj najlepsze narty online i odbierz w Alpach

Teraz nie musisz się martwić o narty i tracić czas w kolejkach w wypożyczalni. Grupa WinterEvent daje swoim klientom możliwość rezerwacji ulubionych nart online. Odpowiednio dobrane narty to bezpieczeństwo na stoku, ale również przyjemność z jazdy jakie gwarantują odpowiednie narty.

A. Jak dokońać rezerwacji

  1. Wybierz miejsce oraz termin wyjazdu
  2. Wybierz odpowiednie narty. Nie wiesz jak wybrać narty przeczytaj porady specjalistów z naszego sklepu WinterEvent-Shop TUTAJ
  3. Dla ułatwienia – możesz wybrać narty według kategorii
  4. Jeśli wybrałeś narty kliknij rezerwuj
  5. Uzupełnij dane osobowe, podaj numer rezerwacji, obiekt w jakim będziesz zakwaterowany.
  6. Jeśli posiadasz własne buty narciarskie podaj długość skorupy buta, wagę, wzrost. Narty zostaną wcześniej przygotowane. Jeśli nie posiadasz butów narciarskich, a jesteś klientem WinterEvent masz możliwość zakupu w specjalnej cenie w naszych sklepach WinterEvent-Shop.pl lub Rossignol-Outlet.pl. Jeśli nie chcesz kupować butów narciarskich masz możliwość wynajęcia na miejscu, jednak na buty nie prowadzimy rezerwacji.

B. Płatność tylko online

Jesteśmy transparentną firmą wszelkie płatności za rezerwację nart dokonujemy online za pomocą bepzpiecznego przelewu, blik, płatność kartą kredytowa. Nie ma możliwości płatności gotówką za rezerwacje. Za rezerwację możesz otrzymać rachunek z polskiej firmy Narty-Wypozyczlnia.pl

C. Opłata na miejscu za wypożyczenie i serwis

Na miejscu pobierana jest opłata za serwis i wypożyczenie nart. Przy rezerwacji nart zwykle jest to 25 euro za wypożyczenie jednej pary nart. Opłata ta jest widoczna przy dokonywaniu rezerwacji. Opłata za serwis i wypożyczenie jest dokonywana na miejscu kartą lub gotówką w partnerskiej wypożyczalni.

PYTANIA

  1. Do kiedy mogę dokonać rezerwacji nart – Jest ograniczona dostępność nart promocyjnych. Narty widoczne w systemie można zarezerwować tylko online.
  2. Czy można zrezygnować z wynajmu. Tak do 7 dni przed można dokonać bezpłatnej anulacji i otrzymasz zwrot całkowitej kwoty pomniejszony o 20zł opłaty manipulacyjnej.
  3. Czy do nart są kijki – Tak kijki są w cenie nart
  4. Czy mogę zamienić narty na inne – Jeśli jest taka możliwość jednak zwykle wszystkie narty są zarezerowane.