Narty Volkl RTM 76 163cm Livigno

Narty Volkl RTM 76 163cm Livigno

Typ: ComfortLux

Długość narty: 163cm

Cena za 7 dni:

259,00 

Wyczyść
    Reset options
    • 50 zł

Opis

Narty Volkl RTM 163cm

Każdy narciarz od średniozaawansowanego do eksperta może używać Volkl RTM 79 do codziennego narciarstwa. Duża szerokość, w połączeniu z systemem wiążącym WideRide XL TCX 12 GW, oraz innowacyjna konstrukcja 3D.RIDGE idealnie nadają się do codziennego objeżdżania stoku. Wydłużony profil narty – Extended Tip and Tail Rocker  – pozwala na łatwy carving wszędzie gdziekolwiek jesteś.

Konstrukcja wiązania iPT WIDERIDE XL, szersza o 40% od innych typów wyznacza nowy standard w transmisji sił sterujących. Wiązanie mocowane jest wprost do narty, poprzez szyny montażowe, wydrążone w samym rdzeniu narty. Absolutnie nie spotykana dotąd precyzja i bezpośrednia kontrola nad nartami. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg – czuje się wtedy najbardziej komfort poszerzonej i długiej narty.

RTM – Ride The Mountain – bestsellerowa, najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Narty RTM są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Dodatkowe informacje

Termin

10.04 – 17.04.2021

Miejsce

Livignio

Zapytaj o produkt


    Sprawdź również