12 Narty Volkl Racetiger RC 16 170 cm

12 Narty Volkl Racetiger RC 16 170 cm

Typ: Premium

Długość narty: 170cm

Cena za 7 dni:

od 220,00 

-20%

Dla klientów WinterEvenet!

    Odbiór Nart w Wypożyczalni Reant Zone Marilleva. Wypożyczalnia znajduje się obok Restauracji Chalet Marilleva 1400. Dodatkowo płatność 25 Euro na miejscu w wypożyczalni przy odbiorze nart.

    Odbiór sprzętu w sobotę lub niedziele zaś zwrot w piątek do godz. 18:00

    Chcesz wypożyczyć także buty narciarskie ? Wypożycz buty na miejscu w cenie 25 Euro. Dokonaj opłaty rezerwacyjnej oraz zapłać w wypożyczalni dodatkowo za buty narciarskie 25 euro oraz narty dodatkowo płatne 25 euro. 

Opis

VOLKI RACETIGER RC 16 170 cm

RC zyskały topowe wyposażenie znane z nart Racetiger, czyli UVO 3D oraz 3D.GLASS. Kontynuacja znakomitej linii usportowionych trasowych nart all roundowych. Racetiger to sprężysty, drewniany rdzeń w konstrukcji sandwich, wzmocniony stalowym płaszczem i sidewallem na całej długości, wraz z rewelacyjnie działającym tłumikiem UVO zapewnia narciarzom optymalną stabilność przy dużych prędkościach. Natomiast profil Tip Rocker sprawi, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo łatwiejsze.Nowa geometria z krótszym promieniem skrętu. Wiązania vMotion z funkcją Grip Walk dodają nartom dynamiki, a co najważniejsze zapewniają stabilniejsze prowadzenie narty w trudnych warunkach śniegowych. Po zmianach konstrukcyjnych narty dynamiką zbliżają się już do najwyższego modelu Racetiger, ale nadal są to narty, które nie zmęczą narciarza nawet całodniową intensywaną jazdą.

DŁUGOŚĆ        PROMIEŃ        TALIOWANIE

170cm                     16,4                 119_72_101

Jeśli podobają  się Tobie te narty , możesz je kupić i odebrać po 25 kwietnia 2023 w cenie 1100 zł.

Nowe narty Volki Racetiger możesz kupić w naszych sklepach – Tutaj w Volkl Outelt 

 

Zapytaj o produkt


    Sprawdź również