16 CB Narty Volki Racetiger SC 12 160 cm

16 CB Narty Volki Racetiger SC 12 160 cm

Typ: Premium

Długość narty: 160cm

Cena za 7 dni:

od 220,00 

-20%

Dla klientów WinterEvenet!

Wyczyść
    Reset options

    Odbiór Nart w Wypożyczalni Reant Zone Marilleva. Wypożyczalnia znajduje się obok Restauracji Chalet Marilleva 1400. Dodatkowo płatność 25 Euro na miejscu w wypożyczalni przy odbiorze nart.

    Odbiór sprzętu w sobotę lub niedziele zaś zwrot w piątek do godz. 18:00

    Chcesz wypożyczyć także buty narciarskie ? Wypożycz buty na miejscu w cenie 25 Euro. Dokonaj opłaty rezerwacyjnej oraz zapłać w wypożyczalni dodatkowo za buty narciarskie 25 euro oraz narty dodatkowo płatne 25 euro. 

Opis

VOLKI RACETIGER SC 12 160 cm

Linia Racetiger to owoc współpracy z najlepszymi zawodnikami świata, to żywa legenda stoków narciarskich! W nartach linii Racetiger znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne: system redukcji drgań UVO, Speedwall, Full Sensor Woodcore, system wiązań Motion. To wszystko sprawia, że musisz je mieć! Jeśli poszukujesz wszechstronnych, nowoczesnych slalomek, które najlepiej sprawdzą się na przygotowanych trasach – to właśnie je znalazłeś! Szybka, stabilna, zapewniająca doskonały przekaz energii, perfekcyjną kontrolę oraz optymalne trzymanie krawędzi w każdych warunkach. Nowa konstrukcja wyposażona w efektywny system tłumieni drgań UVO, nowy Profil Tip Rocker, poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany to wszystko gwarantuje łatwiejsze sterowanie, przy zachowaniu swojej stabilności i dynamiki. Wyposażone w nowe wiązania vMotion 3, które dosztywniają narty w środkowej części co dodaje nartom trochę dynamiki przy odbicu, ale co ważniejsze, nowa konstrukcja płyty daje pewniejsze trzymanie krawędzi pod wiązaniem w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. Idealna kompozycja wszystkich parametrów nart jest gwarancją najlepszego sprzętu na którym zawsze możesz polegać.

DŁUGOŚĆ PROMIEŃ TALIOWANIE

160cm.            12,1 m       123 – 70 – 10

Jeśli podobają  się Tobie te narty , możesz je kupić i odebrać po 25 kwietnia 2023 w cenie 800 zł.

Nowe narty Volki Racetiger możesz kupić w naszym sklepach – Tutaj w Volkl Outelt 

 

Informacje dodatkowe

Miejsce

Marilleva/Folgarida/Val di Sole

Zapytaj o produkt


    Sprawdź również