Narty Rossignol Pursuit 100-163 cm

Narty Rossignol Pursuit 100-163 cm

Typ: Basic

Długość narty: 163cm

Cena za 7 dni:

370,00 

-20%

Dla klientów WinterEvenet!

    Odbiór Nart w Wypożyczalni Reant Zone Marilleva. Wypożyczalnia znajduje się obok Restauracji Chalet Marilleva 1400. Dodatkowo płatność 25 Euro na miejscu w wypożyczalni przy odbiorze nart.

    Odbiór sprzętu w sobotę lub niedziele zaś zwrot w piątek do godz. 18:00

    Chcesz wypożyczyć także buty narciarskie ? Wypożycz buty na miejscu w cenie 25 Euro. Dokonaj opłaty rezerwacyjnej oraz zapłać w wypożyczalni dodatkowo za buty narciarskie 25 euro oraz narty dodatkowo płatne 25 euro. 

Opis

Narty Rossignol Pursuit 100  to solidne i zarazem precyzyjne dedykowane średniozaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują nart wszechstronnych – sprawdzających się na różnych trasach, łatwych w manewrowaniu oraz bardzo skrętnych.

Narty posiadają drewniany rdzeń (Woodcore), który zapewnia większą sztywność (podczas większych szybkości narty nie są aż tak podatne na wibracje) oraz precyzyjniejszy przekaz bezpośrednio na podłoże. Model Rossignol Pursuit 100 jest także mniej podatny na drgania, dzięki warstwowej konstrukcji. Profil Powerturn Rocker – dodatkowo podniesione dzioby na poziomie 10% odpowiada natomiast za szybką i łatwą inicjację skrętów oraz niezawodne trzymanie krawędzi.

Dane techniczne:

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 126-74-111
PROMIEŃ SKRĘTU 13m
DŁUGOŚĆ 163cm
WIĄZANIE XPRESS Look NX9

 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Miejsce

WYPRZEDAŻ – BYDGOSZCZ

Zapytaj o produkt


    Sprawdź również