Narty Rossignol Pursuit 11 pro 163cm

Narty Rossignol Pursuit 11 pro 163cm

Typ: Comfort

Długość narty: 156cm

Cena za 7 dni:

400,00 

-20%

Dla klientów WinterEvenet!

    Odbiór Nart w Wypożyczalni Reant Zone Marilleva. Wypożyczalnia znajduje się obok Restauracji Chalet Marilleva 1400. Dodatkowo płatność 25 Euro na miejscu w wypożyczalni przy odbiorze nart.

    Odbiór sprzętu w sobotę lub niedziele zaś zwrot w piątek do godz. 18:00

    Chcesz wypożyczyć także buty narciarskie ? Wypożycz buty na miejscu w cenie 25 Euro. Dokonaj opłaty rezerwacyjnej oraz zapłać w wypożyczalni dodatkowo za buty narciarskie 25 euro oraz narty dodatkowo płatne 25 euro. 

Opis

Najwyższej jakości narty carvingowe o niezwykłym temperamencie, przeznaczone dla początkujących i dobrze jeżdżących osób. W ich konstrukcji zastosowano technologie i rozwiązania wykorzystywane w nartach Pucharu Świata, m.in. lekki laminat, który sprawia, że są wyjątkowo stabilne i doskonale trzymają krawędź. Dzięki połączeniu profilu Power Turn Rocker z klasycznym camberem są bardzo dynamiczne i świetnie kręcą precyzyjne, carvingowe łuki. Zastosowana w dziobach technologia Diamond Tip ułatwia inicjację skrętu i jazdę szybką, agresywną linią. Pursuit 11 polecamy narciarzom lubiącym jazdę krótkim skrętem na twardych, przygotowanych trasach.

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 125-70-105
PROMIEŃ SKRĘTU 13m
DŁUGOŚĆ 163cm
WIĄZANIE XPRESS

 

Informacje dodatkowe

Miejsce

WYPRZEDAŻ – BYDGOSZCZ

Zapytaj o produkt


    Sprawdź również